خانه / مقالات / راهنمای خرید تاب باغی
rahnama - راهنمای خرید تاب باغی

راهنمای خرید تاب باغی

راهنمای خرید تاب باغی فضای باز

 اگر بخواهید کمی حس معلق بودن و تاب خوردن داشته باشید، کمی کار سختی است، و گاهی از خستگی دائما نیاز دارید که بنشینید و تاب بخورید و خستگی را از تن خود بیرون ببرید، تاب باغی ساخته شده میتواند گزینه خوبی برای برآوردن نیاز شما نسبت به نیازهای شما باشد و کمی هیجان را برای شما به ارمغان بیاورد.

تصمیم اولیه ای که باید قبل از خرید یک تاب انجام شود، اینکه تاب چه اندازه شما می خواهید. طیف وسیعی از تاب های فلزی و چوبی وجود دارند که بعضی از آنها مخصوص بچه های کوچک طراحی شده اند و بعضی از آنها برای کودکان تا حدود 14 سال مناسب هستند.اما تولید تاب ویلامبل،  مناسب برای هر محدوده سنی، از جمله بزرگسالان و کودکان است و  مهم است که توجه داشته باشید که اغلب صندلی های تاب، برای محدوده وزن و سن خاص طراحی شده اند، بنابراین لازم است مطمئن شوید صندلی مناسب برای خود را انتخاب کنید.

باغی دونفره و سه نفره گلبرگ رنگ استاتیک Metallic iron garden hangar 1 - راهنمای خرید تاب باغی

سوال دیگر مهم این است که آیا باید فلز یا چوب را انتخاب کرد. تاب های فلزی سبک و جمع و جور و در عین حال محکم هستند و برای کسانی که در بودجه کوچکتر هستند، ایده آل هستند. تاب چوبی، کمی بالاتر از محدوده قیمت است. پس شما با خرید تاب های باغی فلزی در عین استحکام و بدون نیاز به نصب و اتصال به زمین می توانید آن ها را در هر کجای ایران به صورت قطعات جدا دریافت کرده و به راحتی مونتاژ نمایید.

تاب های باغی در مدل های متنوع با رنگ کوره ای استاتیک و با رنگبندی متنوع کوسن و تشک تولید می شود که شما قادر به سفارش در سایز دونفره به ابعاد حدودی 160در150 با ابعاد صندلی 50در100 و سه نفره در ابعاد حدودی 160در200 با ابعاد صندلی 50 در150 به ارتفاع 200 سانتی متر تولید می شود.

مشاهده محصولات تاب باغی

tabbaghi - راهنمای خرید تاب باغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

error: حق کپی رایت برای ویلامبل محفوظ است