راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی - مبلمان باغی ویلامبل | تاب باغی، تاب ریلکسی، باربیکیو، چترسایه بان

راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی

راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی

مبلمان و میزوصندلی آلومینیمی که جنس آلومینیومی داشته و مناسب و مقاوم در برابر شرایط جوی می باشد از بهترین گزینه ها برای استفاده از آن در آب و هوای گرم و آقتابی و حتی برف و بارانی می باشد. چرا که جنس آلومنیومی آن باعث شده تا در مقابل زنگ زدگی مقاومت کرده و سال های سال سرویس نشیمن خود را داشته باشید و نیازی به تعویض و رنگ کاری آن نداشته باشید.

طاووسی باغی آلومینیمی Aluminum garden bench 300x300 - راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی

از طرفی رنگ کوره ای الکترواستاتیک آن باعث شده تا بر مقاومت آن افزوده شده و زیبایی خاصی را برای محیط و فضای شما به ارمغان بیاورد. از آنجا که تولید میزوصندلی آلومینیومی تحت شرایط خاصی صورت می گیرد باید توجه داشته باشید که مانند مبلمان از جنس فلز آهنی تولید نشده و این نوع از محصولات در کارگاه های ریختگری

با استفاده از قالب مخصوص و مواد مذابی از جنس آلومینیوم که در آن ریخته می شود و بعد از عملیات ریختگری، زایده کار تراشیده شد و نقاط سوراخ و نامسطح با مواد مخصوص پرشده و پس از پردازش روی کار به سمت کوره رنگ رفته و آنجا این سلیقه مشتری است که آیا رنگ کار سفید و یا مشکی گردد.

از آنجا که مبلمان آلومینیومی کارایی بسیاری داشته و در زندگی امروزه که اکثرا تراس های کوچک و فضای کمی برای قرار دادن میزوصندلی داشته و محدودیت فضا اجازه قراردادن میزوصندلی بزرگ را نمی دهد این نوع از مبلمان کارایی خوبی داشته و می تواند فضای خالی تراس شما را زیبایی خاصی ببخشد تا جایی که شما می توانید با داشتن یک ست 2 نفره بدون دسته با میز قطر60 لحظات خوشی را تجربه کرده و چای و صبحانه روی آن میل بفرمایید.

میزوصندلی طاووسی
میزوصندلی طاووسی

توجه داشته باشید که این نوع از سرویس ها دارای مدل ها و طرح های مختلفی هم چون دسته دار و بدونه و میزهای مختلفی از قطر60،70،90،110،مستطیل و بیضی داشته که شما برای انتخاب سرویس می توانید دست به انتخاب زده و سرویس مناسب خود را با کمک مشاور فروش ویلامبل، انتخاب نمایید. ما با افتخار امکان ارائه این نوع محصول را برای رستوران داران و کافی شاپ و دیگر فضاهای مناسب استفاده از این نوع محصول را همچون رستوران مزه شمالی ایزدشهر داریم.

همانطور که می دانید آلومینیوم، فلزی نرم و سبک، اما قوی است، با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات و لایه نازک اکسایش که در اثر برخورد با هوا در سطح آن تشکیل می‌شود، از زنگ خوردگی بی. ِ چکش خوار، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود. همچنین بسیار بادَوام و مقاوم در برابر زنگ خوردگی است. بعلاوه، این عنصر غیر مغناطیسی، بدون جرقه، دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز انعطاف‌پذیر است.

IMG 20160814 203238 300x225 - راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی

در انتخاب شرکت تولیدکننده این را مدنظر داشته باشید که تا چقدر از برند معتبر خرید می کنید چرا که بعضا شرکت های متفرقه و کارگاهی متفرقه دست به ترکیب آلومینیوم با دیگر فلزات و آلیاژهای ارزان  می زنند تا در قیمت نهایی تولید صرفه جویی کرده و محصول ارزان و بی کیفیتی را عرضه نمایند و با توجه یه عدم علم و دانش کافی شناسایی این محصول کار هر کسی نبوده و پس از گذشته مدتی زنگ زدگی و شکستگی ایجاد شده و از طرفی کار رنگ خوبی نگرفته و به سرعت از بین رفته و از خرید خود پشیمان خواهید شد.

طلوع شبکه چهار و میزوصندلی طاووسی ویلا مبل 300x157 - راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی
برنامه طلوع شبکه چهار و میزوصندلی طاووسی ویلامبل

برای دیدن نمونه کارهای از جنس آلومینیوم می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و خرید خوب و با رضایت خاطر داشته باشید و ضمنا هرگونه سوال خود را از دفتر مرکزی فروش با شماره 02188565239 می توانید در میان بگذارید.

aluminium - راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی

لینک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code