مینی باربیکیو و کباب پز زغالی با رنگ کوره ای - مبلمان باغی ویلامبل | تاب باغی، تاب ریلکسی، باربیکیو، چترسایه بان

مینی باربیکیو و کباب پز زغالی با رنگ کوره ای

مینی باربیکیو و کباب پز زغالی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک

این باربیکیو که اخیرا در دست تولید قرار گرفته با ابعاد 40در65 با احتساب دستگیره ها 40در75 می باشد گه بسیار کاربردی و مناسب جهت تراس آپارتمان ها و خانه هایی است که محدودیت فضا داشته و این باربیکیو با داشتن چرخ در قسمت جلو آن و دستگیر در پشت آن به راحتی قابل حمل آسان بوده و شما می توانید در هر کجای خانه و ویلای خود به پخت و پز پرداخته و کباب خود را طبخ نمایید.

درب این باربیکیو به صورت صاف و مسطح طراحی شده که فضای کمتری را اشغال کرده و ار طرفی با داشتن محافظ جمع شو در کنار باربیکیو، درب به صورت میز قرار گرفته و از آن برای قرار دادن لوازم می توان استفاده کرده و همینطور طبقه چوبی مناسب قرار دادن سینی، بشقاب و دیگر لوازم می باشد. زمان تخلیه خاکستر می توانید کشو متحرک را کشیده و ان ها را تخلیه نموده و از طرفی کفی آن قابل برداشتن می باشد که به راحتی قابل شستشو می باشد.

توجه داشته باشید که  قسمت کباب پز از روی پایه ها قابل جداسازی و در زمان مسافرت شما یک باربیکیو و منقل جمع و جور پرتابل در اختیار دارید که به راحتی می توانید در سفر کباب طبخ کرده و میل نمایید. رنگ کار الکترواستاتیک بوده و مقاومت بالایی در برابر زن زدگی داشته و همینطور دستگیره ها استیل می باشد و زیبایی خاصی را به این باربیکیو بخشیده است.

جهت اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید و یا تصویر باربیکیو را برای ما در واتساپ یا تلگرام شماره 09120120459 ارسال نموده تا مشاورین مجرب مبلمان فضای باز ویلامبل اطلاعات لازم را جهت خرید این محصول در اختیار شما بگذارند.

ضمنا توجه داشته باشید ارسال این محصول به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

باربیکیو زغالی - مینی باربیکیو و کباب پز زغالی با رنگ کوره ای

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code