کباب پز و منقل ذغالی و گازی و باربیکیو مسقف با فن ویلایی باغی حیاطی | مبلمان باغی ویلامبل | تاب باغی، تاب ریلکسی، باربیکیو، چترسایه بان

کباب پز و منقل ذغالی و گازی و باربیکیو مسقف با فن ویلایی باغی حیاطی

کباب پز و منقل ذغالی و گازی و باربیکیو مسقف با فن ویلایی باغی حیاطی

 باربیکیو مسقف ویلامبل با داشتن سقف مانع تابش مستقیم نور آفتاب شده و پخت و پز را برای شما آسان می نماید و از طرفی از بارش برف و باران بر روی کباب پز جلوگیری کرده و عمر باربیکیو افزایش پیدا می کند. این کباب پز با داشتن چرخ جهت جابجایی راحت تر و داشتن چراغ زیر سقف آن باعث روشنایی و پخت و پز کباب در تاریکی شب می شود.

کباب پز زغالی تولید شده توسط ویلامبل در دو رنگ کوره ای و معمولی ارائه می شود و این کباب پز پاسخ گوی نیازهای شما به پخت وپز در ویلا را برآورده می سازد. لازم به ذکر است که این نوع از کباب پز در دو مدل کابینت دارو مدل بدون کابینت و ساده تولید شده و بسته به نیاز شما عرضه می گردد.

کباب پز و منقل ذغالی و گازی و باربیکیو مسقف با فن ویلایی باغی حیاطی

به‌طور کل باربیکیو (به انگلیسی: Barbecue ,barbeque ,Bar-B-Q یا BBQ) روشی از روش‌های پخت است که از قرار دادن مواد غذایی عمدتاً گوشت بر روی حرارت یا آتش و معمولاً در فضای باز ایجاد می‌شود. در روش باربیکیو از زغال، چوب، اجاق گاز گازی به عنوان منبع تأمین حرارت استفاده می‌کنند. معمولاً گوشت پیش از قرار گرفتن در باربیکیو باید در ماده‌ای مثل آبلیمو و نظایر آن خوابانده شود یا اینکه لایه‌ای از موادی خاص مثل ادویه‌جات گوناگون یا سس بر روی آن کشیده شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

error: حق کپی رایت برای ویلامبل محفوظ است