باربیکیو و منقل ورق فلزی با رنگ استاتیک و مجهز به دمنده(فن) | مبلمان باغی ویلامبل | تاب باغی، تاب ریلکسی، باربیکیو، چترسایه بان

باربیکیو و منقل ورق فلزی با رنگ استاتیک و مجهز به دمنده(فن)

باربیکیو و منقل ورق فلزی با رنگ استاتیک و مجهز به دمنده(فن)

باربیکیو و منقل فلزی ویلامبل همراه با درب برای باز و بسته کردن جهت محافظت از آب و سالم ماندن ذغال و آماده به کار بودن جهت پخت کباب که لحظات خوبی را برای شما رقم خواهد شد. این کباب پز با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود و دمنده یا فن همراه خود و رنگ مشکی، کار شما را جهت پخت کباب در تعطیلات شما را بسیار راحت می نماید.

ضمنا پخت و پز مواد غذایی به‌سیخ‌کشیده‌شده بر روی زغال داغ یا میله‌های برقی را باربیکیو یا کباب کردن سیخی می‌نامند که باربیکیو و منقل انواع و مدل های مختلفی دارد. بعضی از مدلها دارای چرخ می باشد و قابل حمل آسان بوده و بعضی مدل ها ثابت که مدل های ثابت زمینی و یا دیواری می باشند که دیواری ها گرد و مربع بوده و با پیچ به دیوار متصل شده و درب بسته شده و بسیار مناسب برای مکان های لوکس و شیک و یا کسانی که محدودیت جا دارند می باشد. بعضی از مدلها بزرگ و حجیم بوده که قابلیت پخت کباب بیشتر و داشتن امکانات بیشتر و یک سقف بزرگ جهت پخت کباب که حتی در زیر باران نیز امکان پخت کباب دارید. باربیکیو و منقل ها دو نوع گازی و ذغالی دارند که اکثر مردم نوع ذغالی را بر نوع گازی ترجیح می هند.

ابعاد این باربیکیو با عرض 40 سانتی متر در طول 83سانتی متر بسیار مناسب برای تراس و آپارتمانها می باشد.
محکم وباکیفیت با مواد درجه یک♨

مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید

2 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

error: حق کپی رایت برای ویلامبل محفوظ است