مقالات

مبلمان باغی مدل گلبرگ لوله فلزی با رنگ کوره ای

مبل باغی و ویلایی مدل گلبرگ

مبل گلبرگ مبل مدل گلبرگ مبل ویلایی گلبرگ مبل باغی مدل گلبرگ مبل باغی ویلایی گلبرگ مبل باغی ویلایی مدل گلبرگ مبلمان مدل گلبرگ مبلمان گلبرگ مبلمان ویلایی گلبرگ مبلمان باغی گلبرگ مبلمان ویلایی مدل گلبرگ مبلمان باغی مدل گلبرگ مبلمان باغی ویلایی گلبرگ مبلمان باغی ویلایی مدل گلبرگمبلمان باغی گلبرگ از جنس لوله فلزی محکم با جوش آرگون co2 تولید شده که ابعاد صندلی در قسمت جلو و پشت 58سانتی متر و ابعاد کنار 68سانتی متر، ابعاد نشیمن 50در50سانتی متر و یک عدد کوسن زیپ دار که ابر 8سانتی متری در آن قرار دارد.در قسمت نشیمن قرار می گیرد و در قسمت پشتی یک کوسن گرد دایره حدودا 49سانتی متر با ابر 8 سانتی متر قرار می گیرد.

ارتفاع کف تا نشیمن حدودا 38 سانتی متر بوده و ارتفاع میز حدودا 66 سانتی متر و قطر بیرونی میز 103سانتی متر و قطر درونی 98سانتی متر می باشد. که یک شیشه 6میل در آن قرار می گیرد که قابل انتخاب دو رنگ رنگ شفاف سفید و یا دودی می باشد. مشتریانی که قصد خرید چتر دارند می توانند میز وسط سوراخ سفارش بدهند تا چتر پایه وسط قطر3متر یا 4 متر در رنگ های متنوع در آن قرار بگیرد.

بعد از جوشکاری عملیات شستشو روی کار صورت می گیرد تا تمام لکه ها، چربی ها، زنگ زدگی ها را از بین برده و سپس رنگ کوره ای در دمای حدودا 210درجه رو کار زده می شود. میز مبلمان گلبرگ در قطر 80، 100 و 120و140 قابل عرضه می باشد که میز استاندارد 100می باشد.

پرفروش ترین مبلمان باغی سال

مبل باغی گلبرگ از پرفروش ترین محصول مبلمان باغی ویلایی است که با استفاده از ابرهای 8سانتی متر که داخل کوسن قرار داده می شود و طرح پارچه های رنگی یا ساده زیبایی خاصی به خانه و ویلا شما می بخشد. کوسن های مدل گلبرگ قابل جدا شدن از صندلی می باشد و در رنگ های متنوع دوخته شده و ابرها از طریق زیپ در داخل کوسن قرار می گیرند.

 

2 فکر در مورد “ مبلمان باغی مدل گلبرگ لوله فلزی با رنگ کوره ای

  1. رحمتی گفت:

    سلام این نوع مبلمان باغی میز چه سایزی داره؟

    1. ویلامبل گفت:

      سلام و درود مبلمان باغی گلبرگ سایز میز80، 100، 120 و 140 سانتی متر دارد و اکثر مبلمان باغی ویلامبل دارای این سایزهای میز می باشد. با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.