چتر و سایه بان پایه استیل وسط با رنگبندی مختلف

چتر و سایه بان پایه استیل وسط با رنگبندی مختلف

چتر و سایه بان پایه وسط با رنگبندی مختلف و پایه استیل ضدزنگ اصطلاحاً برای نوع خاصی از چتر طراحی شده برای ایجاد سایه از آفتاب و خورشید است. برخی در اطراف میز در فضای باز و صندلی اصطلاحا پایه کنار هستند و برخی نیز با پایه‌ای از میان سوراخی در وسط میز اصطلاحا پایه وسط قرار می‌گیرند.

چترها در رنگهای مختلفی تولیدو عرضه می شوند که چتر موجود در رنگ های: سبز، قرمز و نارنجی و با پایه استیل و ضد زنگ تولید می شوند. چترهای پایه وسط بهترین وسیله برای در امان ماندن از نور مستقیم خورشید و یا بارش برف و باران می باشند که براحتی با دستگیره تعبیه شده باز و بسته می شود و در زمانی که نیاز به استفاده نمی باشد آن را بسته و در وسط میز جمع می شود و در زمان استفاده آن را باز کرده و لحظات خوبی را می توانید در محیط فضای باز به همراه خانواده و دوستان داشته باشید.

ویلامبل با افتخار انواع چترهای پایه وسط و کنار را همانطور که در تصویر می بینید در رنگ های مختلف ارائه می نماید و شما قادر به خرید چتر ها به صورت تک و یا همراه با مبلمان باغی هستید. لازم به ذکر است که بهتر است در زمان خرید به رنگ محیط اطراف و خصوصا مبلمان خود و در صورت خرید از ویلامبل توجه نمایید که رنگ مناسبی را خرید نمایید تا هارمونی ویلا و باغ حفظ گردد و در صورت نیاز شما قادر به انتخاب چتر پایه کنار می باشید که قابلیت چرخش 360 درجه را دارا بوده و براحتی قابل جابجایی است و می توانید در هر کجای باغ و ویلا خود استفاده نمایید.

 

تولید:

چتر قطر 3 متر استیل پایه وسط

چتر قطر 4 متر استیل پایه وسط

چتر قطر 3 متر چوبی پایه وسط

چتر قطر 3 متر پایه کنار وارداتی

چتر 3 در 3 مربع ایرانی

رنگها: قرمز، آبی، سبز، نارنجی، سفید، پرتغالی، کرم و…

ارسال به سراسر کشور

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه با ویلامبل را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: حق کپی رایت برای ویلامبل محفوظ است
اینستاگرام 1024x307