خانه / محصولات / چتر و سایه بان آفتاب گیر / چتر و سایه بان پایه وسط با رنگبندی مختلف و پایه استیل ضدزنگ
چترسایه بان وضدآفتاب
چترسایه بان وضدآفتاب

چتر و سایه بان پایه وسط با رنگبندی مختلف و پایه استیل ضدزنگ

برند؛ ویلامبل

چتر و سایبان باغی یا چتر باغ اصطلاحاً برای نوع خاصی از چتر طراحی شده برای ایجاد سایه از آفتاب و خورشید است. برخی در اطراف میز در فضای باز و صندلی اصطلاحا پایه کنار هستند و برخی نیز با پایه‌ای از میان سوراخی در وسط میز اصطلاحا پایه وسط قرار می‌گیرند.

چترها در رنگهای مختلفی تولیدو عرضه می شوند که چتر موجود در رنگ های: سبز، قرمز و نارنجی و با پایه استیل و ضد زنگ تولید می شوند. چترهای پایه وسط بهترین وسیله برای در امان ماندن از نور مستقیم خورشید و یا بارش برف و باران می باشند که براحتی با دستگیره تعبیه شده باز و بسته می شود و در زمانی که نیاز به استفاده نمی باشد آن را بسته و در وسط میز جمع می شود و در زمان استفاده آن را باز کرده و لحظات خوبی را می توانید در محیط فضای باز به همراه خانواده و دوستان داته باشید.

ویلامبل با افتخار انواع چترهای پایه وسط و کنار را همانطور که در تصویر می بینید در رنگ های مختلف ارائه می نماید و شما قادر به خرید چتر ها به صورت تک و یا همراه با مبلمان باغی هستید. لازم به ذکر است که بهتر است در زمان خرید به رنگ محیط اطراف و خصوصا مبلمان خود و در صورت خرید از ویلامبل توجه نمایید که رنگ مناسبی را خرید نمایید تا هارمونی ویلا و باغ حفظ گردد و در صورت نیاز شما قادر به انتخاب چتر پایه کنار می باشید که قابلیت چرخش 360 درجه را دارا بوده و براحتی قابل جابجایی است و می توانید در هر کجای باغ و ویلا خود استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

با فشار دادن این دکمه وارد برنامه واتس آپ و چت زنده با کارشناس ویلامبل می شوید
چت واتس آپ