مقالات

بخاری هیزم سوز مدل پارسیان ورژن 3 ویلامبل

Hizomi Parsian Cover

بخاری هیزمی سوز (مدل پارسیان ورژن3 ) ویلامبل علاوه بر زیبایی خاص  فضای کمتری را اشغال می کند در عین حال به خاطر استوانه ای بودنش سوختن هیزمها بسیار عالی میباشد داشتن یک باکس کشویی در زیر بخاری این امکان را ایجاد کرده است که با سوختن هیزمها خاکستر ایجاد شده همزمان بداخل آن هدایت شده و حتی از آن برای پختن سیب زمینی.و……با حرارت غیر مستقیم میتوان استفاده نمود .

هم زمان باسوختن هیزمها لذت تماشای شعله های آتش را میتوانید از شیشه سکوریت نصب شده بر روی درب ببرید . علاوه بر دوجایگاه دایره ای شکل زیبایی .که بر روی سقف بخاری نصب شده درداخل بخاری طبقه ای هم برای گذاشتن کتری و قابلمه غذا در نظر گرفته شده است .
پس از فرو کش کردن شعله های هیزم و آماده گشتن آتش .شما میتوانید پختن کبابها را آغاز نمایید . در این بخاری هم برای اون دسته از کسانی که چایی آتشی را بر هر نوعش ترجیح میدهند چنگکی در داخل بخاری نصب گردیده تا لذت خوردن کباب را برای آنهادوچندان کند .
ارتفاع این بخاری بدون احتساب پایه ها ۶۰ و عمق و شعاع آن ۶۰ سانتیمتر و وزن آن حدود۶۰ کیلوگرم میباشد.
داشتن دو دستگیره و پایه های چدنی زیبا و کنده کاری بودن اطراف ضلعهای بالای آن جلوه باستانی به این بخاری بخشیده است.تمام شاسی کشی آن از پروفیل و بدنه آن از ورق فولادی نمره (۲) و همگی بوسیله دست ساخته شده است که با اطمینان سالیان سال شما از آن استفاده خواهید کرد
سیستم اکسیژن رسانی ازدو ضلع بوسیله دو ریل نامحسوس به داخل بخاری هدایت و قابل تنظیم می باشد و علاوه برآن دمپری هم در لوله خروجی برای تنظیم بخاری در نظر گرفته شده است

بخاری هیزمی پارسیان با جاهیزم

همچنین برای این بخاری جای ذخیره هیزم به طول ۵۵ و ارتفاع ۳۰ و عمق ۶۰ سانت در نظر گرفته شده است که علاوه بر افزایش زیبایی . میتوان هیزم هایی که کاملا خشک نشده اند را ظرف چند روز خشک نموده و از آنها به بهترین نحو استفاده نمود .در ساخت این بخاری به هیچ عنوان از جوش الکترود استفاده نشده  و تمامی قسمتها با سیستم جوشکاری (CO2) انجام گرفته شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.