مقالات

بخاری هیزمی مدل پارسیان ورژن 2 ویلامبل

Parsian 2 Cover

بخاری هیزمی مدل پارسیان ورژن2 ویلامبل که با مشاهده سقف این بخاری یکپارچه بصورت هلالی در آمده است همچون کلبه ای به محیط خانه زیبایی می بخشد آتشکده این بخاری به ارتفاع ۷۰ سانت و عرض و عمق ۵۵ سانت از حجم بالایی برخوردار است.
همچون سایر مدلهایی که ساخته ایم دارای ۲ عدد دمپر برای ورود اکسیژن بطور نامحسوسی در دو طرف بدنه نصب گردیده که سوخت هیزمها را بصورت ایده آلی مهیا وگرمای فوق العاده ای فراهم  میسازد . علاوه براینکه تمامی بدنه از ورق نمره ۲ روغنی استفاده شده دارای اسکلت کاملی از پروفیل میباشد .

کف آن از ورق پانچ استفاده شده که درزیر آن یک کشو تعبیه گردیده وهمزمان با سوخت هیزمها خاکستر حاصل از آن به داخل کشو هدایت میگردد و در قسمت پایین آن جای هیزمی به عرض و عمق ۵۰ و ارتفاع حدود ۳۰ سانت جهت گذاشتن هیزم در نظر گرفته شده است که شما را از درد سر آوردن هیزم در پایان شب نجات داده وزیبایی ویژه ای به محیط داده است .

بخاری هیزمی پارسیان با سقف هلالی

در داخل بخاری جایگاهی برای پخت کباب و طبقه ای برای گذاشتن قابلمه و کتری چایی و همچنین چنگکی در بالای سقف برای تهیه چایی آتشی در نظر گرفته شده است یقینا تماشای شعله های آتش از شیشه سکوریت نصب شده بر روی درب برای شما لذت بخش خواهد بود . در ساخت این بخاری به هیچ عنوان از جوش الکترود استفاده نشده  و تمامی قسمتها با سیستم جوشکاری (CO2) انجام گرفته شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.