مقالات

فیلم سرویس مرغابی آلومینیمی

Morghabi Neshiman Cover

سرویس نشیمن و میزوصندلی مدل مرغابی با رنگ مشکی و سفید

میز و صندلی پرطرفدار مرغابی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک در دو رنگ سفید و مشکی با جنس تمام آلومینیم امروزه زینت بخش محافل و لحظات شاد مشتریان عزیز شده و در نظرسنجی و آراء از آن به عنوان بهترین مدل نسبت به جا نشیمن 45در45 سانتی متر و ارتفاع از کف تا نشیمن 45 سانتی متر با طرح و نقش زیبا بر روی آن که بهترین گزینه برای آسپزخانه و تراس و حیاط و حتی در رستوران ها، کافی شاپها، هتلها، وآتلیه و مراکز تشریفاتی است.
این مدل در تعداد مختلف و بر اساس نیاز مشتری قابل عرضه بوده و مشتریان عزیز می توانند بر حسب تعداد صندلی میز مختلف با قطرهای:60،75،90،110،بیضی، مستطیل از دو رنگ سفید و مشکی انتخاب نمایند که خب قاعدتا رنگ سفید بر رنگ های دیگر ارجحیت داشته و ضمنا در صورت نیاز مشتری امکان استفاده از کوسن که زیپ دار بوده و ابر در داخل آن قرار می گیرد بر روی کفی جهت راحتی بیشتر میسر بوده و مشتریان عزیز قادر به انتخاب رنگ کوسن از کالیته پارچه می باشند.رنگ کوره ای استاتیک
میز و صندلی تمام آلومینیمی که به اصطلاح ریختگی می باشند و قالب خاص خود را داشته و مواد مذاب آلومینیمی داخل آن ریخته شده و هر بخش از میز یا صندلی جدا می باشند و پس از سرد شدن و انجام کارهای صیقل کردن و برطرف کردن زائده های فلز از سطح آن و شستشو پایه ها، کفی صندلی و پشتی صندلی و پایه ها و روی میز با پیچ مونتاژ شده و پس از پاشش رنگ کوره ای در کارگاه رنگ داخل کوره هدایت شده و با دمای بیش از 200درجه رنگ به فلز چسبیده و بعد از چند دقیقه سرد شده و به انبار فرستاده می شوند. این میز و صندلی ها طرح های مختلفی اعم از دسته دار و بدون دسته و یا میز در ابعاد مختلف دارند که بسته به سلیقه مشتری انتخاب می شوند.
مدل هایی همچون: تاج، مرغابی، طاووسی، گل، پیچک، حصیری و… تماما آلومینیمی بوده و در برابر زنگ زدن حتی در شهرهای شمالی مقاومت بسیار بالایی در برابر جریانات جوی دارند و اگر برای حیاط باغ و ویلا و یا حتی تراس و آشپرخانه به دنبال سرویس نهارخوری و غذاخوری هستید این مدلها بسیار مناسب هستند. ضمنا کسانی که به دنبال صندلی جمع و جور برای آشپرخانه و تراس هستند صندلی طاووسی انتخاب بسیار مناسبی است. ضمنا ابعاد نشیمن طرح طاووسی به قطر 35سانتی متر و ابعاد نشمین طرح مرغابی به قطر 45 سانتی متر می باشد.
جنس؛ ریختگی آلومینیم

تصاویر بیشتر در اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *