مقالات

فیلم سرویس مرغابی آلومینیمی

Morghabi Neshiman Cover

سرویس نشیمن و میزوصندلی مدل مرغابی با رنگ مشکی و سفید

میز و صندلی پرطرفدار مرغابی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک در دو رنگ سفید و مشکی با جنس تمام آلومینیم امروزه زینت بخش محافل و لحظات شاد مشتریان عزیز شده و در نظرسنجی و آراء از آن به عنوان بهترین مدل نسبت به جا نشیمن 45در45 سانتی متر و ارتفاع از کف تا نشیمن 45 سانتی متر با طرح و نقش زیبا بر روی آن که بهترین گزینه برای آسپزخانه و تراس و حیاط و حتی در رستوران ها، کافی شاپها، هتلها، وآتلیه و مراکز تشریفاتی است.
این مدل در تعداد مختلف و بر اساس نیاز مشتری قابل عرضه بوده و مشتریان عزیز می توانند بر حسب تعداد صندلی میز مختلف با قطرهای:60،75،90،110،بیضی، مستطیل از دو رنگ سفید و مشکی انتخاب نمایند که خب قاعدتا رنگ سفید بر رنگ های دیگر ارجحیت داشته و ضمنا در صورت نیاز مشتری امکان استفاده از کوسن که زیپ دار بوده و ابر در داخل آن قرار می گیرد بر روی کفی جهت راحتی بیشتر میسر بوده و مشتریان عزیز قادر به انتخاب رنگ کوسن از کالیته پارچه می باشند.رنگ کوره ای استاتیک
میز و صندلی تمام آلومینیمی که به اصطلاح ریختگی می باشند و قالب خاص خود را داشته و مواد مذاب آلومینیمی داخل آن ریخته شده و هر بخش از میز یا صندلی جدا می باشند و پس از سرد شدن و انجام کارهای صیقل کردن و برطرف کردن زائده های فلز از سطح آن و شستشو پایه ها، کفی صندلی و پشتی صندلی و پایه ها و روی میز با پیچ مونتاژ شده و پس از پاشش رنگ کوره ای در کارگاه رنگ داخل کوره هدایت شده و با دمای بیش از 200درجه رنگ به فلز چسبیده و بعد از چند دقیقه سرد شده و به انبار فرستاده می شوند. این میز و صندلی ها طرح های مختلفی اعم از دسته دار و بدون دسته و یا میز در ابعاد مختلف دارند که بسته به سلیقه مشتری انتخاب می شوند.
مدل هایی همچون: تاج، مرغابی، طاووسی، گل، پیچک، حصیری و… تماما آلومینیمی بوده و در برابر زنگ زدن حتی در شهرهای شمالی مقاومت بسیار بالایی در برابر جریانات جوی دارند و اگر برای حیاط باغ و ویلا و یا حتی تراس و آشپرخانه به دنبال سرویس نهارخوری و غذاخوری هستید این مدلها بسیار مناسب هستند. ضمنا کسانی که به دنبال صندلی جمع و جور برای آشپرخانه و تراس هستند صندلی طاووسی انتخاب بسیار مناسبی است. ضمنا ابعاد نشیمن طرح طاووسی به قطر 35سانتی متر و ابعاد نشمین طرح مرغابی به قطر 45 سانتی متر می باشد.
جنس؛ ریختگی آلومینیم

تصاویر بیشتر در اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.