مقالات

مبلمان و کاناپه تختشو بدون دسته یک و دو نفره

Kanapeh Cover

مبل و کاناپه تختخوابشو بدون دسته با اسکلت فلزی مقاوم در برابر ضربه و فشار تولید شده و برای آن دسته از مشتریانی که علاقه ای به داشتن دسته در کنار مبل تختشو خود نیستند مناسب می باشد و از طرفی این کاناپه با داشتن ابعاد حدودی در حالت باز 140 در 190 سانتی متر و در حالت بسته 140 در 90 سانتی متر، انتخاب خوبی برای کسانی که فضای کافی برای داشتن تخت ندارند می باشد.

کاناپه تختخوابشو بدون دسته در رنگ های مختلف با جنس پارچه مبلی تولید شده و شما عزیزان می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و مبلمان تختخوابشو یک رنگ یا در دو رنگ سفارش داده و در هر کجای ایران و در تمام شهرها درب منزل تحویل بگیرید.
مبلمان تختخوابشو بدون دسته تولید شده توسط ویلامبل با استفاده از بهترین مواد و متریال موجود و یراق مقاوم تولید شده و شما سالیان سال می توانید از آن استفاده کرده چرا که اسفنج و فوم کار برده شده در این مبل دارای دانسیته و تراکم بالایی بوده و به اصطلاح دیر خوابیده و در نتیجه طول عمر بسیاری دارد.
به یاد داشته باشید که ویلامبل مبلمان تختخوابشو یک و دو نفره تولید کرده که در مبل تخت شو یک نفره ابعاد حدودی 100در190 در حالت باز و 100در90 در حالت بسته دارند. این مبلمان با بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.