مقالات

راهنمای خرید سایبان و چتر

Rahnamaye Kharid Miz

راهنمای خرید سایبان و چتر فضای باز

با توجه به تولید و عرضه چتر و سایه بان در داخل کشور و کیفیت مناسب آن نسبت به نمونه های مشابه وارداتی شما مشتریان عزیز به نکاتی جهت خرید چترو سایه بان توجه داشته باشید. از آنجا تولید چتر پروسه و فرآیند با دقت هست و جنس و مواد اولیه به کاربرده شده مهم است چرا که مدام باز و بسته شده و باید تحمل فشار مانند باد وتابش نور خورشید را داشته باشد.

چترها به دسته های مختلفی تقسم می شوند که در تقسیم بندی ما به پایه از وسط و پایه از کنار یا بغل می توان دسته بندی کرده و باز چتر به چوبی و استیل تقسیم بندی شده که این سلیقه و نظر مشتری است که بر نوع و جنس تولیدی تاثیر می گذارد. که عموما چترهای استیل از استقبال بیشتری برخوردار هستن چرا که خاصیت ضد زنگ زدگی و استیل بودن و از طرفی قیمت مناسب نسبت به چتر چوبی آن باعث شده که اکثرا مشتریان صلاح برا استفاده از این نوع جنس داشته باشند.

مبلمان باغی

مبلمان باغی

چترهای پایه وسط معمولا در وسط میزقرارگرفته با سوراخ کردن میز میتوانید زیبایی خاصی را به مبلمان محوطه باز خود ببخشید وباتوجه به قیمت مناسب تر نسبت به چتر پایه کنار طرف دار بیشتر داشته ولی از طرف دیگر چترهای پایه کنار که امکان اضافه کردن چتر زیر پایه آن داشته و شما هر وقت که بخواهید به راحتی می توانید آن را جمع کرده و یا با جابجایی آسان متناسب با تابش خورشید آن را تنظیم کرده تا مانع تابش مستقیم نور خورشید شود.
ویلامبل با عرضه چتر در دو کیفیت با پارچه معمولی کجراه و پارچه ضدآب پیشرو در ارائه و عرضه چتر مناسب تمام شرایط جوی با رنگبندی متنوع: سفید، نسکافه ای، مشکی، سبز، زرد، آبی روشن وکاربنی، قرمز، نارنجی و… که شما مشتریان عزیز می توانید رنگ مورد نظر را انتخاب کرده ما آن را برای شما به تمام نقاط کشور ارسال نماییم.
ضمنا توجه داشته باشید که از مزایای خرید محصولات ویلامبل نسبت به اجناس وارداتی می توان به خدمات پس از فروش مانند تعمیرو تعویض تمام قطعات چتر و سایه بان ها و همینطور تعویض پارچه در اثر پارگی و یا رنگی پریدگی اشاره کرد که مزیت قابل توجهی می باشد چرا که چترهای وارداتی عمدتا قابلیت تعمیر نداشته و پس از خرابی قابل استفاده و به صرفه نبوده و در نتیجه همیشه در خرید به خدمات پس از فروش محصولات توجه داشته باشید.
نکته پایانی این که چترهای تولید شده در قطر3 و 4 متری بوده که بعضی از نمونه های به صورت مربعی و بعضی به صورت 8 ضلعی می باشد که می توانید دست به انتخاب زده و از لینک زیر مدلهای تولیدی مارا ملاحظه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *