مقالات

راهنمای خرید تاب معلق،تاب ریلکسی و راحتی

Rahnama Cover

راهنمای خرید تاب معلق،تاب ریلکسی و راحتی

ویلامبل یک برند خاص برای افراد خاص می باشد که حس خوش آرامش را برای شما و خانواده و عزیزانتان به ارمغان می آورد. تاب های ریلکسی کنفی در دو مدل یک نفره باتحمل وزن۱۳۰کیلوگرم و قطر پایه گرد زیر ۱۱۰سانتی متر و ارتفاع حدودا ۱۹۰سانتی متر و دونفره با تحمل وزن ۲۵۰کیلوگرم و با قطر دایره پایه حدودا ۱۴۰سانتی متر و ارتفاع ۱۹۰سانتی متر در سه رنگ کوره ای استاتیک سفید، قهوه ای مشکی که در صورت نیاز مشتری پایه و علمک نیز با کنف قابل بافت بوده و ده رنگ کنف که دور سبد پیچیده شده بصورت تک رنگ یا دو رنگ و بیش از ۲۰رنگ پارچه کوسن که کوسن نیز در دو مدل ۵تکه زیپدار و قابل شستشو و یا یک تکه لمسه شده تولید شده و در زمان ارسال به سه بخش پایه، علمک،سبد بسته بندی و ارسال و زمان تحویل براحتی با پیچ و مهره در پایین و پیم و فنر در بالا نصب میشود. ضمنا رنگ تمامی قسمت ها توسط مشتری قابل انتخاب می باشد.

راهنمای خرید: همه ما از بچگی تا پیری علاقه مند به تجربه حس پرواز بوده و هستیم و جزء آرزوهای مان است بتوانیم این حس را مدام تجربه و تکرار کنیم و لحظات خوب زندگی مان را رقم بزنیم. بعضی از افراد با سوار شدن هواپیما، چتربازی و خیلی کارهای دیگر سعی می کنند این حس و لذت را برای خودشان تکرار کنند که خب همه اینا همیشه شدنی نیست و فقط گاهی اوقات در زندگی پر مشغله ما اتفاق می افتد. اما یه راه خوب و ساده برای داشتن این حس داشتن یه صندلی ریلکسی یا تاب راحتی است که می تواند در گوشه حیاط، باغ یا حتی اتاق جای بگیرد، اگر برای شما هم جالب است به ما پیام دهید تا انواع مختلف آن را برایتان ارسال کنیم.
گاهی لحظه های خوشی برای آدما ایجاد میشه
گاهی این لحظه زودگذرن
و گاهی هم لحظه های خوش ادامه داره…
برای اینکه لحظه هات همیشه خوش باشه باید بدن در بهترین حالت خودش باشه…
آره درسته… یعنی لم بدی و راحت به چیزای خوب فکر کنی…
حالا دوس داری با یه تاب رو هوا معلق باشی و یه حس خوب مث پرواز رو تجربه کنی…
پس زمان زیادی نمیخواد
یه زنگ بزن 02188565239
نه ولش کن یه پیام بده تو تلگرام و واتس آپ 09120120459
تا مشاور ما راهنماییت کنه
برای خرید یه تاب خوب و باکیفیت و با رنگ دلخواهت… آره همه رنگ داره که با وسایل خونت یا محل کارت ست میکنی…
نترس گارانتی هم داره که دلت قرص باشه و بری پرواز البته حس پرواز…
خب تو هرشهر که هستی ماهم هستیم…
ازون ور خراسان تا اون سر ایران…
تو بگو قشم یا هرجایی که دلت میخواد تحویل بگیری…
برات ارسال میشه
نگران هزینشم نباش
تخفیف های خوبی داریم…
https://telegram.me/villamoblco
تاب های ریلکسی در دو جنس بافت #پلاستیکی و #کنفی تولید میشوند که پلاستیکی (uvشده) مناسب فضای داخل و بیرون منزل بوده و کمی قیمت بالاتری نسبت به مدل کنفی دارد و اغلب بافت شلوغ داشته و محکم و قابل شستشو میباشند ولی مدلهای کنفی غیرقابل شستشو و برای داخل منزل مناسب بوده، بافت معمولا ۷و۸مانند داشته و تنوع رنگی بیشتری دارند.
کانال ما؛
T.me/tabvillamobl

برای انتخاب صندلی تابی به این سایت مراجعه نمایید

www.RelaxTab.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.