مقالات

مبلمان باغی و میز و صندلی ویلایی مدل کالسکه فرفورژه

Miz Sandali Cover

مبلمان باغی فرفورژه از جنس لوله فلزی محکم با جوش آرگون co2 تولید شده که ابعاد صندلی در قسمت جلو و پشت 58سانتی متر و ابعاد کنار 68سانتی متر، ابعاد نشیمن 50در50سانتی متر و یک عدد کوسن زیپ دار که ابر 8سانتی متری در آن قرار دارد و در قسمت نشیمن قرار می گیرد و در قسمت پشتی یک کوسن گرد دایره حدودا 49سانتی متر با ابر 8 سانتی متر قرار می گیرد.
ارتفاع کف تا نشیمن حدودا 38 سانتی متر بوده و ارتفاع میز حدودا 66 سانتی متر و قطر بیرونی میز 103سانتی متر و قطر درونی 98سانتی متر می باشد. که یک شیشه 6میل در آن قرار می گیرد که قابل انتخاب دو رنگ رنگ شفاف سفید و یا دودی می باشد.

Outdoor tables and chairs | Garden furniture | Cottage furniture

در مبل باغی کالسکه فرفورژه جنس لوله فلزی داشته و دارای ابر ۸سانت و روکش پارچه ای زیپدار قابل شستو بوده و با شیشه 6 میل که روی میز قرار می گیرد زیبایی را برای خانه و ویلا شما به ارمغان می آورد.
در نگهداری مبلمان باغی به ویژه مبلمان فلزی تا آنجه که مقدور است سعی کنید آن را در معرض بارش برف و باران قرار ندهید و در زمان بارندگی به جای مسقف و یا روی آن کاور پلاستیکی بکشید، چرا که با این کار باعث افزایش طول عمر مبلمان شده و در نهایت سالیان سال می توانید از صندلی ویلایی خود بدون عیب و ایراد استفاده نمایید. ضمنا در زمان شستشوی مبل فضای باز خود تا حتی الامکان سعی نمایید در زمان تابش نور خورشید آن را شسته تا بلافاصله خشک شده و آب در داخل لوله ها باقی نماند و از مبل فضای باز خریداری شده نهایت لذت را در کنار خانواده ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *