مقالات

مبلمان باغی و سرویس میز و صندلی باغی مدل مهتاب

Moble Baghi Mahtab Min

مبلمان باغی و سرویس میز و مبلمان ویلایی مدل مهتاب با تنوع رنگ پارچه و بدنه و با رنگ پودری الکترواستاتیک از مدلهای بسیار محکم و مقاوم بوده و کسانی که به دنبال صندلی ساده و زیبایی بوده و یا وزن بالایی دارند می توانند ازین مدل انتخاب نمایند چرا که دسته های آن مانع نشستن نشده و تا 150کیلوگرم تحمل وزن و قابلیت نشستن و جا شدن راحت دارند.


مبلمان باغی مدل مهتاب با داشتن توری های مشبک با استفاده از سیم مسوار ضخامت 4 مقاوم در برابر فشار می باشند. این مدل مبل باغی دارای تشک کفی و پشتی مربع در سایزحدودا 50سانتی متر می باشد و روکش دارای زیپ بوده و شما می توانید اسفنج داخل آن را به راحتی از روکش خارج و آب گرم و نه با دمای بالا شستشو داده و دوباره اسفنج را درون پارچه قرار داده و استفاده نمایید. ابعاد میز های این مدل: 80، 100، 120، 140 بوده وه روی آن را شیشه سایز 6میل می پوشاند. امکان ارسال به سراسر کشور مقدور بوده و در سریعترین زمان ممکن مبل درخواستی خود را درب منزل تحویل خواهید گرفت.

Furniture table service and garden furniture, Mahtab model with a variety of fabric colors and electrostatic powder paint

لیست قیمت محصولات در لینک زیر:

لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *