در خانه بمانید برای ویلا و باغ خود خرید کنید (ارسال به سراسر کشور)

مجله ویلا مبل

مقالات

راهنمای خرید مبلمان باغی

Rahnama Cover

راهنمای خرید مبلمان باغی و فضای باز: همه ما علاقه ی خاصی به داشتن یک میزوصندلی و مبلمان فضای باز داریم تا حیاط و ویلایی که در بهترین و شادترین لحظات را در کنار دوستان، آشنایان و اقوام می گذرانیم زیبایی و جلوه خاص و محبوبی داشته باشد و با نشستن روی آن در کنار عزیزانمان، ساعت های ناب زندگیمان را با لبخند رقم بزنیم و با انتخاب مبل دلخواه با سلیقه خودمان بتوانیم هیجان و شور در محیطمان برپا کنیم.

حال آنکه با توجه به تولید و واردات انواع مدلهای مبلمان باغی شما انتخاب دشواری شاید پیش رو داشته باشید هم از این نظر که چندین مسئله از قبیل: میزان فضای مورد نیاز، سایز صندلی و میز، نوع نشیمن از لحاظ درجه تکیه گاه، جنس محصول و در آخر قیمت مبلمان مورد توجه است
و باتوجه به مدل های متنوع شما قادر به انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول هستید که باتوجه به تولید مبلمان فضای باز توسط برند ثبت شده ویلامبل شما قادر به انتخاب تعداد صندلی به تعداد دلخواه و میز در سایزهای متنوع و با رنگ بندی سفید و مشکی و همینطور چندین رنگ کوسن و تشک گلدار و تک رنگ هستید که معمولا قطر میز 80،100،120 با شیشه 6 میل روی آن و همینطور صندلی بیش از8 مدل متنوع شما را قادر به انتخاب مبل باغی مورد نظر خود می سازد .

از آنجا در تولید مبلمان فضای باز قیمت تاثیر گذار است و بعضل کارگاه های متفرقه دست به تولید مبلمان با کیفیت نامناسب و مواد اولیه بدون کیفیت زده توجه داشته باشید که در صورت انتخاب ازین نوع محصولات بی کیفیت و با قیمت پایین انتظار عمر طولانی و مقاومت در برابر شرایط جوی را نباید نداشته باشید.
چرا که در تولید آن عمدتا از فلز بسیار سبک، شیشه کمتر از قطر6میلی متر که باعث شکستگی زودهنگام شده، ابرو اسفنج با کیفیت پایین و به اصطلاح کم وزن که زود خوابیده و تکه تکه شده، میز سبک، کوچکتر و بدون خم مناسب و در آخر رنگ ضعیف که عمدتا رنگ پودری استفاده شده بارها روی کار پاشیده شده و رنگ کیفیت خود را از دست داده و در شرایط جوی خصوصا شمال و جنوب کشور از بین می رود،
چرا که محصولات تولیدی ویلامبل پس از یکبار استفاده از رنگ، رنگ از رده خارج شده و رنگ جدید و دسته اول وارد فرآیند رنگ آمیز کوره ای می شود.

و در آخر بیشتر از هر چیز، مواد مورد استفاده برای ساخت مبلمان در فضای باز شما وابسته به این است که چه میزان مراقبت هایی را که سالانه به آنها نیاز دارد، تعیین می کند. بنابراین قبل از اینکه زیبایی یک تکه مبلمان را به شما بسپارید، یک لحظه برای اطمینان از اینکه شما مایل به انجام آن چیزی هستید که آن را زیبا نگه دارید.
(همچنین در نظر داشته باشید که صرف نظر از مواد انتخابی شما همیشه با استفاده از پوشش مبلمان یا آوردن آن در داخل، توصیه می شود که در فضای باز در فضای باز محافظت کنید.) به عبارت دیگر هر چقدر که از یک محصول به درستی استفاده کنید عمر آن افزایش پیدا میکند.
به طور مثال جمع آوری کوسن و تشک در زمان عدم استفاده از مبل و عدم حضور در ویلا، شستشوی مبل در زمانی که آفتاب تابش داشته و به سرعت میزوصندلی را خشک کرده و آب باعث ایجاد زنگاب نشده، استفاده از کاور و روکش پلاستیکی روی مبل در زمان بارندگی و یا قرار دادن چتر و یا قراردادن مبل زیر آلاچیق و سقف که عمر میزوصندلی شما را افزایش می دهد،
با توجه به استفاده از تکنولوژی رنگ کوره ای استاتیک شما بعد از چند سال می توانید با هزینه بسیار کمی مبل خود را رنگ آمیزی کوره ای کرده که ویلامبل این خدمات را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورده و در صورت از بین رفتن و پارگی . رنگ پریدگی ابر و روکش مبل می توانید، روکش و ابر را از ما تهیه نمایید. ضمنا برای رنگ آمیزی مجدد کوره ای به هیچ وجه از رنگ اسپری و مایه استفاده ننمایید چرا که با قرار دادن در کوره سوخته و محصول از بین می رود.

راهنمای نگهداری و انتخاب مبلمان باغی

(مبلمان فضای باز)

وقتی آب و هوا گرم تر می شود، می توانید فضای زندگی در منزل خود را به خارج از منزل گسترش دهید. سرگرم کردن خانواده و مهمانان در بیرون از خانواده آسان است. مهم نیست که اندازه فضای زندگی در فضای باز شما چقدر است، داشتن مبلمان باغی کاربردی با عملکردی زیبا ضروری است.
مبلمان باغی مناسب، شما را تشویق می کنند تا زمان بیشتری را صرف لذت بردن از هوای تازه کنید و حتی مهمانان را در خارج از منزل سرگرم کنید.مبلمان باغی بیش از آنکه فقط زیبا باشند، باید در برابر عناصر طبیعی مقاومت داشته و ارزش سرمایه گذاری داشته باشند.
مبلمان مناسب فضای باز، باغ، ویلا، حیاط و بالکن با مبلمان عادی داخل منزل و فضای بسته متفاوت است. تفاوت ها هم در ظاهر و طراحی است و هم در مواد استفاده شده در ساخت آن ها. اگر حیاط، باغ، ویلا یا حتی تراسی دارید که قابل استفاده است به راحتی می توانید با محصولات مبلمان باغی آن را دکوراسیون کنید و آنجا را به محیطی دلنشین برای جمع شدت دوستان و خانواده تبدیل کنید تا از فضای آزاد لذت ببرید.
پس مبلمان باغی با کیفیت بالا در فضای باز می تواند سرمایه گذاری بزرگی باشد و برای این کار گزینه های زیادی در دسترس است، چگونه می دانید که چه چیزی را بخرید؟!
اگر در این فصل به دنبال تزئین فضای بیرونی خود هستید، موارد  زیر مهمترین چیزهایی هستند که باید به هنگام خرید مبلمان باغی به خاطر داشته باشید.
در اینجا چند نکته برای انتخاب مبلمان باغی و لوازم جانبی در فضای باز وجود دارد:

کیفیت مهمترین اصل برای خرید مبلمان باغی است

هرگز کیفیت را قربانی نکنید. ممکن است اکثر مردم بر این باور باشند که مبلمان باغی کم اهمیت تر از مبلمان داخلی است. اما این واقعیت کاملا برعکس است.
مبلمان بیرونی باید در معرض آفتاب، باد، باران و هر عنصر احتمالی دیگر قرار گرفته و مقاومت کنند.
شما مجبور نیستید بودجه خود را افزایش دهید، اما سعی کنید بهترین مبلمان را در محدوده پولی که قادر به پرداخت آن هستید، انتخاب کنید.

به دنبال مواد با دوام باشید

مبلمان در فضای باز باید از مواد با دوام ساخته شده باشند، چیزی که بتواند در برابر تغییر فصل از خود مقاومت نشان داده و برای مدتی طولانی عمر کند.
هنگام انتخاب اقلام ساخته شده از فلز به یاد داشته باشید که فولاد احتمال زنگ زدن دارد در حالی که آلومینیوم و فولاد ضد زنگ از این قاعده مستثنی هستند.
همچنین در مورد آیتم های آلومینیومی به دنبال آنهایی باشید که با قطعات طولانی و یکپارچه ساخته شده باشند. آنها ممکن است کمی گران تر باشند، اما عمر طولانی تری خواهند داشت.
پارچه های طراحی شده برای استفاده در فضای بیرونی معمولا در برابر سایش و پوسیدگی و اشعه UV محافظت شده اند و اغلب آنها نیز آب را دفع می کنند.
به همین دلیل است که پارچه های ساخته شده به طور خاص برای استفاده در فضای باز، خوب و با احساس نرمی و راحتی بیشتری برای حداقل چند فصل در هوای آزاد به نظر می رسند.

راحتی را در نظر بگیرید

هنگام خرید مبلمان فضای باز، زمانی را صرف نشستن و استراحت بر روی آن کنید. قطعاتی را که دوست دارید قبل از خرید آزمایش کنید. با توجه به میزان راحتی، آنها را انتخاب کنید.
برخی از صندلی های مورد استفاده در فضای باز بسیار تنگ هستند و احساس راحتی بر روی آنها نخواهید داشت.
برخی دیگر با فاصله کمی از زمین ساخته شده اند و بلند شدن از روی آنها می تواند آزار دهنده باشد و برخی از مبلمان ها بسیار عمیق هستند، که می توانند باعث ایجاد ناراحتی برای شما هنگام نشستن های طولانی مدت شوند.
همچنین از کوسن های نرم و راحت استفاده کنید. از انتخاب کوسن های کوچک و نازک اجتناب کنید.
از کوسن های ضخیم تر استفاده کنید که وزن سبکی نیز دارند. ترجیحا از کوسن هایی استفاده کنید که با پلی استر پر شده باشند.

آب و هوای منطقه خود را در نظر بگیرید

آیا آب و هوا در منطقه شما گرم و خشک است؟ آیا شما در نزدیکی ساحل زندگی می کنید؟ آیا باران زیاد است؟
اینها همه سوالاتی هستند که قبل از انتخاب مبلمان باغی ویلایی باید به آنها پاسخ دهید.
اگر شما می خواهید مبلمان تان برای مدتی طولانی عمر کند باید مطمئن شوید که متناسب با آب و هوایی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند، باشند.
به عنوان مثال، شرایط گرم و خشک می تواند باعث پوسیدگی و ترک خوردن برخی از چوب ها شود. در حالی که باد های قوی می توانند باعث به پرواز درآمدن مبلمان آلومینیومی و پلاستیکی شوند و مبلمان ظریف تر نمی تواند در معرض رطوبت مداوم مقاومت کافی را داشته باشند.
رطوبت و بخارآب نیز به فلزات آسیب می رسانند و همچنین می توانند باعث پوسیدگی چوب های نرم مانند کاج بشوند.
آب و هوای آفتابی و گرم نیز ممکن است باعث ایجاد خسارتی مانند ترک خوردگی، ساییدگی و یا پیچش در اثر حرارت شود.
می توانید برای جلوگیری از این خسارت ها از یک چتر و سایبان در کنار مبلمان خود استفاده کنید.

فضای خود را اندازه گیری کنید

در نظر بگیرید که چقدر فضا دارید و شکل فضای شما به چه صورت است. برای تعیین اندازه مبلمان فضای باز خود از منطقه و شکل فضای باز خود استفاده کنید.
از همان اصولی که در داخل خانه خود برای مدیریت فضا استفاده کرده اید، بهره ببرید. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در اطراف مبلمان خود خالی گذاشته اید تا بتوانید به راحتی در بین آنها راه بروید.

زیبایی را قربانی نکنید!

در کنار این موضوع که می خواهید مبلمان شما در فضای باز بادوام، راحت و مقرون به صرفه باشند، همچنین می خواهید از ظاهر آنها نیز لذت ببرید.
زیبایی را قربانی هیچ یک از ویژگی های دیگر نکنید، چرا که آنها فقط به اندازه زیبایی اهمیت دارند.
سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر اساس آن طراحی کنید. برای یک ظاهر ظریف تر، رنگ های طبیعی را در فضای باز انتخاب کنید و رنگ های تیره و براق را برای کوسن ها و لوازم جانبی نگه دارید.

انتخاب پارچه درست

کوسن ها، مبلمان فضای بیرونی شما را راحت تر و جلوه دارتر می کند. پارچه های زیادی وجود دارند که می توانند زیبایی، رنگ و طراحی را به فضای باز شما اضافه کنند اما عاقلانه انتخاب کنید. پارچه هایی را انتخاب کنید که در خارج از منزل مقاوم هستند. به طور معمول، بهترین پارچه های در فضای باز از اکریلیک رنگی ساخته شده است که در برابر فشرده سازی، رنگ آمیزی و کپک مقاوم است.
پلی استر خشک به سرعت خشک می شود و می تواند ارزان تر باشد، اما می تواند فرسوده شود و در طول زمان از بین رود. از نظر راحتی و شیک بودن، از بالش هایی در رنگ ها و الگوهایی که پارچه های مورد نظر خود را برای صندلی های مبلمان خود انتخاب می کنید استفاده کنید.

از چتر غافل نشوید!

در مناطقی از حیاط شما که در آن سقف یا سایبان های بیرونی در بالای سر وجود ندارد چتر و سایبان یک راه حل کامل را ارائه می دهد.
این وسیله می تواند سایه را دقیقا در مکان و زمانی که شما می خواهید برای اضافه کردن یک لمس رنگ و یک احساس خاص به چشم انداز شما فراهم کند.
بیشتر چتر و سایبان ها در فضای باز دارای قطر از 3 تا 6 متر در پیرامون یک ستون نگهدارنده هستند که در وسط میز ناهار خوری شما در فضای باز قرار می گیرد و یا توسط یک پایه سنگین به زمین متصل می شود.
با استفاده از یک میل لنگ در بالای ستون، می توانید تاج پوشش چتر و سایبان را افزایش یا کاهش دهید. به نظر می رسد کار بسیار ساده ای باشد!
میز ناهار خوری در فضای باز معمولا دارای یک سوراخ در مرکز می باشد که در آن شما می توانید یک چتر و سایبان را برای سایه پراکنی در برابر خورشید قرار دهید. اگر شما نیاز به یک چتر و سایبان کنار استخر یا برای منطقه استراحت خود دارید، می توانید یک مدل مستقل خریداری کنید. آنها می توانند در صورت لزوم حرکت داده شوند و در رنگ های مختلف ارائه می شوند.
پس اگر چتر و سایبان قرار است برای یک میز پاسیو باشد، ابعاد میز را اندازه گیری کنید. بیشتر میزهای بیرونی در اندازه های استاندارد ساخته می شوند، اما شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که چتر و سایبان میز شما را پوشش می دهد، به خصوص اگر یک میز بزرگتر هفت یا هشت نفره دارید.
به همین ترتیب، شما نمی خواهید یک چتر و سایبان را خریداری کنید که برای میز شما بیش از حد بزرگ باشد، اگر یک میز کوچک تر دو یا چهار نفره دارید.

آنها را خوب نگهداری کنید!

شما قادر به تمیز کردن و مراقبت از مبلمان فضای باز خود با صرف حداقل زمان هستید و احتمالا باید این کار را به صورت مداوم انجام دهید!
بعضی از مواد در فضای باز مانند آلومینیوم، چوب درخت ساج یا پلاستیک نیازی به مراقبت زیاد ندارند. این مواد ضد زنگ و سبک وزن بوده و نیازی به مقاوم سازی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی ندارند. شما می توانید آنها را به راحتی با یک صابون و کمی آب شستشو دهید.
برای اطمینان از اینکه مبلمان باغی و لوازم جانبی شما در فضای باز برای سال های آینده خوب و باطراوت به نظر برسد، آن را در طول ماه های زمستان در داخل گاراژ یا انبار خود نگهداری کنید و یا آن را کامل پوشش دهید.
در طول ماه های گرم، مطمئن شوید که مبلمان خود را به صورت مرتب تمیز کنید و از آن همانطور که توصیه شده است نگهداری کنید. پس از یک روز بارانی، کوسن های خود را آویزان کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها خشک شده اند و کپک نمی زنند.

چگونه مبلمان ویلایی خود را انتخاب کنیم؟

در انتخاب مبلمان ویلایی و باغی باید چندید مسئله را مدنظر قرار دهیم تا بهترین انتخاب را با سلیقه خویش داشته باشید و لحظات خوشی را برای خود و خانواده به وجود بیاورید.

ابتدا به این فکر کنید که چه جیزی نیاز دارید؟

توصیه میکنیم روزی که در ویلا و باغ خود حضور دارید کمی به اطراف خودتان نگاه کنید و سپس به تصاویر محصولات ویلامبل نگاهی بیاندازید و محصولات در ویلا خود تجسم کنید و ببینید که آیا متناسب با نیاز و سلیقه شما هستند ویا خیر و اینکه باید به این توجه داشته باشید که ویلامبل محصوات زیادی را برای شما مهیا کرده و این باعث شده تنوع محصولات قدرت انتخاب به شما بدهد و متناسب با سلیقه خود و خانواده دست به خرید بزنید.

نکته بعدی محل قرار دادن محصولات هست که حتما توجه کنید که ابعاد محصولات در محل قرار گرفتن مشکلی را به وجود نمی آورد و به درستی میتوان آنها را قرار داد.

مسئله بعدی محوطه می باشد که اگر می خواهید محصولی قرار دهید از مقاموت آن مطمئن شوید به طور مثال اگر میزوصندلی میخواید و آن زیر باران و برف خواهد ماند از میزوصندلی با رنگ کوره ای خرید نمایید و کوسنی که ضد آب باشد و جنس پارچه با کیفیتی داشته باشد ولی اگر در آلاچیق یا تراس قرار می دهید این مسئله اهمیت کمتری پیدا میکند و می توانید جهت کاهش هزینه از پارچه معمولی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که در انتخاب پارچه و رنگ محصولات سعی کنید هارمونی ویلاو باغ حفظ گردد و از رنگ های متناسب استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به محل تفریح شما ببخشد. از آنجا که اکثر محصولات ویلامبل را می توان انتخاب رنگ کرد و در انتخاب پارچه نیز از طریق کالیته پارچه صورت می گیرد شما می توانید سلیقه شخصی خود را نیز دخالت داده و یک انتخاب خوب انجام دهید.

و مورد آخر اینکه اگر نمی دانید چه چیزی نیاز دارید و یا چه مدل محصولی خرید نمایید کافیست با ما تماس بگیرید و از مشاورین ویلامبل کمک بگیرید.

چگونه مبلمان ویلایی خود را انتخاب کنیم؟

در انتخاب مبلمان ویلایی و باغی باید چندید مسئله را مدنظر قرار دهیم تا بهترین انتخاب را با سلیقه خویش داشته باشید و لحظات خوشی را برای خود و خانواده به وجود بیاورید.

ابتدا به این فکر کنید که چه جیزی نیاز دارید؟

توصیه میکنیم روزی که در ویلا و باغ خود حضور دارید کمی به اطراف خودتان نگاه کنید و سپس به تصاویر محصولات ویلامبل نگاهی بیاندازید و محصولات در ویلا خود تجسم کنید و ببینید که آیا متناسب با نیاز و سلیقه شما هستند ویا خیر و اینکه باید به این توجه داشته باشید که ویلامبل محصوات زیادی را برای شما مهیا کرده و این باعث شده تنوع محصولات قدرت انتخاب به شما بدهد و متناسب با سلیقه خود و خانواده دست به خرید بزنید.

نکته بعدی محل قرار دادن محصولات هست که حتما توجه کنید که ابعاد محصولات در محل قرار گرفتن مشکلی را به وجود نمی آورد و به درستی میتوان آنها را قرار داد.

مسئله بعدی محوطه می باشد که اگر می خواهید محصولی قرار دهید از مقاموت آن مطمئن شوید به طور مثال اگر میزوصندلی میخواید و آن زیر باران و برف خواهد ماند از میزوصندلی با رنگ کوره ای خرید نمایید و کوسنی که ضد آب باشد و جنس پارچه با کیفیتی داشته باشد ولی اگر در آلاچیق یا تراس قرار می دهید این مسئله اهمیت کمتری پیدا میکند و می توانید جهت کاهش هزینه از پارچه معمولی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که در انتخاب پارچه و رنگ محصولات سعی کنید هارمونی ویلاو باغ حفظ گردد و از رنگ های متناسب استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به محل تفریح شما ببخشد. از آنجا که اکثر محصولات ویلامبل را می توان انتخاب رنگ کرد و در انتخاب پارچه نیز از طریق کالیته پارچه صورت می گیرد شما می توانید سلیقه شخصی خود را نیز دخالت داده و یک انتخاب خوب انجام دهید.

و مورد آخر اینکه اگر نمی دانید چه چیزی نیاز دارید و یا چه مدل محصولی خرید نمایید کافیست با ما تماس بگیرید و از مشاورین ویلامبل کمک بگیرید.

تماس با ویلامبل

در خرید مبلمان باغی و میز وصندلی باغی به این توجه داشته باشید که ویلامبل دست مشتری را باز گذاشته و مشتری قادر به انتخاب تعداد صندلی ها بوده و می توانید 1تا هر تعداد صندلی که بخواهید خرید نمایید و از طرفی رنگ کوسن را از کالیته انتخاب نمایید و حتی می توانید از یک مدل سرویس صندلی ها را انتخاب و از مدل دیگر میز را انتخاب نمایید که این باعث می شود سلیقه شخصی را در طراحی و مجهز کردن باغ و ویلا خود دخالت دهید تا زیبایی بسیاری را به ارمغان بیاورید و با توجه کیفیت برتر محصولات ویلامبل و تحویل در اسرع وقت درب ویلا و باغ شما، لحظات خوش را برای خانواده خود به ارمغان بیاورید. ویلامبل با فعالیت گسترده خود در سطح کشور قادر به ارسال محصولات به سراسر کشور بوده و از طریق باربری و یا خودروی شرکت محصول و کالای انتخابی را صحیح و سالم به شما تحویل می دهد و شما پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن محصولات می توانید وجه تسویه را به حساب شرکت واریز نمایید . علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02176321194 و یا 09331155459 و09120120459 تماس حاصل نمایند و هر آنچه که در ذهن دارند با ما مطرح نمایند و با مشاوره ما انتخاب خوبی را داشته باشید.

از آنجا که مبلمان فضای باز نیز مانند مبلمان داخلی منازل گستردگی خاص خود را دارد و می توان گفت محصولات متفاوتی را شامل می شود. اعم از میزوصندلی حصیری، فلزی، چوبی و… ، چتر، باربیکیو، آلاچیق، تاب فلزی و ریلکسی، جاگلدان، قفس و… که هریک از محصولات نیز مدلهای مختلفی دارد و مشتریان عزیز با توجه به علاقه خود دست به انتخاب می زنند.
همانطور که می دانید در خرید مبلمان فضای نیز باید دقت کنید چرا که این نوع مبلمان خارج از منزل هستند و در مقابل جریانات جوی همچون باران، برف، تابش نورخورشید، سرماوگرما و… که عدم انتخاب صحیح محصول مورد نظر باعث خرابی و از بین رفتن آنچه که دوستش داریم و بابت آن هزینه پرداخت کرده ایم می شود. و از طرفی شاید شرکت را مقصر بدانید که جنس با کیفیتی را ارائه نداده است اما از طرفی باید توجه داشته باشید که هنگام خرید از جنس محصول مورد نظر پرس و جو کنید وه اینکه به فروشنده توضیح دهید که در کجا می خواهید از آن استفاده نمایید. مثلا شما برای تراس خود از محصولاتی می توانید استفاده کنید که نیاز به مقاومت در برابر بارش برف و باران ندارد و همینطور در آلاچیق که از گزند جریانات جوی در امان است.
اما وقتی محصولات در معرض بارش و تابش نور خورشید است باید توجه کنید که چه جنس و کیفیت و محصولی را خرید می کنید. اکثرا از اجناس وارداتی چینی گاها شرکت هایی اجناس بدون کیفیت را عرضه می کنند مانند میزوصندلی های حصیری از جنس پلاستیک که عمر خیلی کمی دارند چرا که پلاستیک آن که عمدتا از جنس pvc است از مواد بی کیفیت تولید شده و با تابش نورخورشید شکسته شود و با بارش باران نیز رنگ از بین برود. واینجاست که چون جنس وارداتی است دیگر به کارتان نمی آید و باید به اصطلاح آن را دور بریزید چرا که قابل تعمیر نیست و پولتان را به هدر داده اید. اما در صورتی که جنس با کیفیت باشد و یا حتی تولید داخلی باشد می توان خرید نمود و از ضمانت فروشنده مطمئن شد و لحظات خود را در کنار خانواده با آن رغم بزنیم. توجه داشته باشید که در محصولات فلزی نیز باید دید از چه نوع جنس فلز با چه آلیاژی استفاده شده که در صورت کیفیت پایین داشتن شکسته شده و یا رنگ آن می پرد. توجه داشته باشید که محصولات ویلامبل رنگ کوره ای الکترواستاتیک دارند که باعث می شود محکم و مقاوم در برابر جریانات جوی باشد. ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo
همه روزه ۹ صبح تا ۹ شب

تماس با ویلامبل


واتساپ اینستاگرام تلگرام
سبد خرید من
شروع به تایپ کنید، نتایج بلافاصله ظاهر می‌شوند
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید