مقالات

آنچه که از تفاوت قیمت محصولات فضای باز باید بدانید

آنچه که از تفاوت قیمت محصولات فضای باز باید بدانید

برخی از مشتریان عزیز اشاره میکنند که چرا قیمت ها کمی تفاوت دارد
که در خرید باید توجه داشته باشید که؛
1. میز و صندلی ریختگی آلومینیم از لحاظ مواد و آلیاژ تفاوت دارند که باعث تفاوت قیمت شده و از آنجا که متاسفانه برخی تولیدکنندگان آلیاژ ضعیف به کار می برند تا قیمت را کاهش دهند که باعث می شود پس از مدتی براثر فشار وارده بشکند و قابل جوش دادن هم نیست و پولتان به هدر می رود و خاطره بدی برایتان به وجود می آید و مواد نامرغوب باعث ایجاد سطح ناهمواری روی میزوصندلی می شود.
2. برخی جهت کاهش قیمت از رنگ های معمولی و یا کوره ای با حجم رنگ کم استفاده می کنند که به مرور زمان زنگ میزند و رنگها می ریزد.
3. بسته بندی ما باکیفیت بوده که باعث می شود هنگام ارسال آسیبی ایجاد نگردد.
که مشتری عمدتا به دلیل عدم قابلیت مقایسه نمی تواند پی به این موارد ببرد و پس از مرور زمان مشکلات فوق با خرید محصول ارزان و بی کیفیت ایجاد خواهد شد.
گاهی مشتریان عزیز تقاضای جنس باکیفیت پایین می نمایند اما سیاست  ویلامبل به عنوان بزرگترین عرضه کننده مبلمان فضای باز بر ارائه جنس باکیفیت و باقیمت مناسب می باشد.
حتما که شما هم نام ویلامبل به گوشتون رسیده
1. معرفی مبلمان فضای باز
2. بدون سفر، از #ویلامبل خرید کنید
3. ارزانترین جنسها را در کانال #ویلامبل ببینید
4. معرفی انواع ملزومات #ویلایی
5. آماده پاسخ دادن به سوالات شما در مورد تجهیز ویلا و باغ
6. ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
7. تنوع کالا، مدل، رنگ را از ما بخواهید
خرید بدون هزینه های سفر رمز موفقیت شماست
اولین و بزرگترین کانال تجاری #ویلامبل
https://telegram.me/joinchat/CM-YMD8YreXRnUqpgmh_bQ
#بیشتربدانید
تمامی محصولات ویلامبل از طریق باربری به تمام نقاط کشور ارسال میشود و پس از سفارش گیری و آماده شدن محصول از یک تا ده روز نسبت به موجودی، محصول ارسال شده و مشتریان در تمام شهرهای ایران، بدون نیاز به مراجعه به باربری قادر به تحویل گرفتن سفارش درب منزل خواهند بود.
#بیشتربدانید
صندلی های آلومینیمی مانند؛ طاووسی،مرغابی،تاج،گل،حصیری از جنس تمام آلومینیم با قابلیت ضد زنگ و رنگ کوره ای استاتیک با میز گرد،بیضی و مستطیل و قطر از ۶۰سانتیمتر به بالا مناسب تمام مناطق خصوصا شهرهای شمالی بوده و وزن کمی داشته و مناسب آشپزخانه و حتی تراس های خیلی کوچک می باشد. ضمنا با توجه به تولید محصولات شما قدرت انتخاب نسبت به خرید تعداد صندلی، ابعادوتعداد میز،و رنگ (سفید،مشکی و پتینه) دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *